Open dag 21 maart 2020

Open dag 21 maart 2020
2 maart 2020 Freddy

Is tennis iets voor jou of wil je het proberen?

Op zaterdag 21 maart tussen 13:00 en 16:00 uur, staan de poorten van Tennisvereniging Bergh wagenwijd open!

Om andere wijk- en buurt/stadgenoten de sfeer bij TV Bergh te laten proeven, is er op zaterdag 21 maart een Open Dag aan de Dr J.H. van Heeklaan 8-A, 7041 CD in ’s-Heerenberg. Tussen 13:00 uur en 16:00 uur is jong en oud van harte welkom om kennis te komen maken met onze vereniging en het prachtige tennispark; het gezellige clubhuis; bestuursleden; tennisleden en trainer. We ontvangen je graag om je meer te vertellen over onze vereniging en je vragen te beantwoorden.

OPEN DAG ACTIVITEITEN:

Tussen 13:00-16.00 uur Lente-en invitatie toernooi

Tussen 13.00-16.00 uur Maak kennis met tennis

Tussen 14.00-15.00 uur Tennisclinics

Wie dat wil kan meteen zelf ontdekken hoe leuk tennis is. Trek je sportkleren en sportschoenen aan en tennis met ons mee! Er zijn leden van de vereniging aanwezig om een balletje mee te slaan. Ook kan je vrijblijvend mee doen aan een van de clinics. Voor een racket en tennisballen zorgen wij.

TV Bergh is een vereniging die, voor gezelligheidstennissers als voor competitie spelers, van alles te bieden heeft. Naast de landelijke en regionale KNLTB competitie organiseert TV Bergh ook een eigen competitie voor junioren en senioren. Voor meer informatie kan men op de website www.tvbergh.nl kijken.

De Open Dag wordt een leuke belevenis die je absoluut niet mag missen!

Bekijk de flyer: Open Dag
Maak kennis met tennis